کاهش وزن و کم کردن چربی شکم و لاغر شدن از شکم و به قول معروف باربی شدن یکی از مهم ترین دغدغه هائی هستش برای افرادی که با اضافه وزن روبرو هستند و بدنبال راهکاری برای کاهش وزن و یا کم کردن چربی بدن میباشند. در یکی از وبلاگهای لاغر شدن یک مطلبی پیدا کردیم که از متن های خارجی ترجمه شده امیدوارم این مطلب بتونه در سریع لاغر شدن و کاهش سریع اضافه وزن به شما کمک کنه. با ما همراه باشید.

اگر بدنبال راهی برای کاهش وزن و رهائی از وزن اضافی خود هستید. باید چندین نکنه رو که باعث میشه اضافه وزن پیدا کنید رو بررسی میکنیم سپس بعد از آن به راههای لاغر شدن و کاهش وزن میپردازیم.


بررسی عوامل افزایش وزن:

اختلالات غذائی و همچنین استفاده از غذاهای پر کالری و مصرف بیش از اندازه غذاهای پر جربی باعث ازدیاد وزن شما خواهد شد . چربی نقش مهمی در افزایش وزن ایفا میکنه.

یک حقیقتی که وجود داره معمولاً غذاهای امروزی ما پر از کالری هستند و دسترسی به غذاهای کم کالری کم سخت شده شاید هم بخاطر خوشمزگی غذاهای پرکالری باشه.


کسانی که مشکلات اضافه وزن دارن معمولاً در غذا خوردن حس سیری بهشون دست نمیده و بخاطر همین مجبور میشوند حجم غذائی خودشون رو افزایش بدن تا به این حس دست پیدا کنند.


کم تحرکی باعث افزایش وزن میشود باعث میشه که کالری غذاها مصرف نشه و باعث بشه که کالری در بدن به چربی تبدیل بشه و این چربی ها در بدن جمع شوند.علاه بر کم تحرکی و افزایش چربی در بدن عوامل دیگه ای هم وجود که بر افزایش وزن تاثیر گذاره عواملی همچون عوامل ارثی و وراثتی و عوامل اقتصادی و اجتماعی.


دستورات اساسی و مفید کاهش وزن که به شما در امر لاغر شدن و کاهش وزن سریع و کمک به رهائی از چاقی و کمک در امر لاغر شدن سریع و رژیم غذائی برای لاغر کردن بدن میکنه رو میتونید از لینک اصلی منبع دنبال کنید کافیست بر روی متن زیر کلیک کنید:

ادامه مطلب در اینجا :چگونه لاغر شویم